logo

Niebiańska plaża

DSC_0248Kto z naszych czytelników oglądał „Niebiańską plażę” z Leonardo di Caprio? W pierwszej części filmu bohater próbował dotrzeć na nieznaną przez prawie nikogo egzotyczną wyspę z prawdziwie niebiańską plażą zamieszkaną przez grupę podróżników, która zdecydowała się zatrzymać sekret raju tylko dla siebie. Film został nakręcony  14 lat temu na wyspie Phi Phi w południowej Tajlandii. Dziś tajska plaża wyspy Phi Phi wygląda jak spełnienie najgorszych snów bohaterów filmu – tabuny turystów leżących nad laguną wody jeden przy drugim, dziesiątki resortów, hoteli, puby, głośna muzyka i najlepsze imprezy w Tajlandii.

Cóż… My na Filipinach znaleźliśmy również pewne „niebiańskie plaże”. Udało nam się odkryć parę naprawdę rajskich miejsc, po których rzadko kiedy stąpa spalona słońcem turystyczna stopa. Piękne, nieodkryte zakamarki kraju o siedmiu tysiącach wysp są cały czas dla nas wyzwaniem.

Nie mam zamiaru na tym blogu psuć Filipin i zdradzać położenie tych dzikich, samotnych miejsc, które udało nam się odkryć.  Żadnych „map” i żadnych podpowiedzi. Zostawiam wam, drodzy podróżnicy, przyjemność odkrycia tych miejsc samemu.

A póki co niech te filipińskie niebiańskie plaże pozostaną naszą tajemnicą! ;-)

DSC_0039 DSC_0046 DSC_0091 DSC_0107 DSC_0124 DSC_0131 DSC_0149 DSC_0265 DSC_0299 DSC_0596 DSC_0715 DSC_0790 DSC_0821 DSC_0966 DSC_0131 DSC_0156 DSC_0270 DSC_0305 DSC_0325DSC_0352-2 DSC_0365 DSC_03939 odpowiedzi na „“Niebiańska plaża””

 1. Eryk pisze:

  Niesamowite miejsce i niesamowite zdjęcia. Zazdroszczę!

 2. LifeInTravel pisze:

  „Dziś tajska plaża wyspy Phi Phi wygląda jak spełnienie najgorszych snów bohaterów filmu – tabuny turystów leżących nad laguną wody jeden przy drugim, dziesiątki resortów, hoteli, puby, głośna muzyka i najlepsze imprezy w Tajlandii.”
  To co tu napisaliście to kompletna bzdura !!
  Na plaży faktycznie z reguły jest sporo turystów ale na wyspie nie ma ani jednego resortu, pubu, hotelu, nie gra żadna muzyka i nie ma tam żadnych imprez !! Nie wiem gdzie wy byliście ale na pewno nie była to Phi Phi, a jeśli nie byliście (bo tak mi się wydaje) to nie powinniście się na ten temat wypowiadać. Sam blog jest świetny, Filipiny rewelacyjne i bardzo mi się podoba to co tu piszecie i pokazujecie, więc nie gniewajcie się na mnie ale jestem wielki miłośnikiem Tajlandii i myślę, że to co napisaliście wprowadza ludzi w błąd i jest bzdurą. Pozdrawiam

 3. Taka prawda bylem zero hoteli i pubow

 4. Joanna pisze:

  Potwierdzam, to co pisal przedmowca. Na plazy, gdzie byl krecony film „Rajska plaza” nie ma hoteli ani pabow. Na dowod zdjecie : http://www.fototrip.pl/zdjecie,55691.html

 5. Joanna pisze:

  Wasza strona-super!

 6. Robert pisze:

  Mam nadzieje, że życie pozwoli mi żeby któregoś dnia tam być… przepieknie tam jest! Zazdroszcze Wam z całego serca!

 7. Paulina pisze:

  Uwielbiam zaglądać na tego bloga, kocham podróżę i mam nadzieję, że ten rok będzie owocny w świetne wyprawy pełne przygód :D

Dodaj komentarz

Current ye@r *